*Darmowa wysyłka za zakupy od 150 zł 

Wysyłka w ciągu 24h

AKUKU DUŻY PODKŁAD DO PRZEWIJANIA POPORODOWY 10szt

AKU/A0367

Producent: AKUKU

Stan produktu: Nowy

Dostępność: Produkt nie jest już dostepny

Podkłady do przewijania Akuku

Higieniczny podkład jednorazowy. Można go używać podczas pielęgnacji lub zmiany pieluszki ale również do ochrony materaca w łóżeczku dziecięcym. Podkład poporodowy jest bardzo miękki i delikatny w dotyku. Przydatny w domu i w podróży. Bardzo dobrze chłonie wilgoć. Chłonność 400 ml. Może być używany przez kobiety w okresie połogu.

Okres przydatności to aż 60 miesięcy.

Rozmiar: 40x60 cm

Opakowanie 10 sztuk
8,99 zł

Tabela rozmiarów
Brak
Brak (0)

Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności sklepu internetowego

Informacje o produkcie

Szczegóły

Wysyłka

Podkład poporodowy - praktyczne rozwiązanie dla świeżo upieczonej mamy

Podkład poporodowy jest jednym z niezbędnych elementów wyprawki każdej mamy, która udaje się do szpitala, by powitać na świecie swojego ukochanego maluszka. Wiele mam używa podkładów do przewijania Akuku także jako maty do przewijania dzieci. Zachwycają one swoją miękkością i chłonnością, dzięki czemu świeżo upieczona mama zyskuje pewność, że nic, co wycieknie z pieluszki, nie zabrudzi szpitalnego łóżka.

Duży podkład do przewijania

Nikt nie chce zabierać ze sobą wielu ciężkich toreb do szpitala – dlatego też idealnie sprawdzają się takie artykuły dla mam, z których w miarę możliwości może skorzystać i matka i noworodek. Wychodząc naprzeciw tego typu oczekiwaniom, firma Akuku stworzyła swoje podkład do przewijania. Opakowanie zawierające 10 sztuk podkładów pozwala kobiecie na pozbawiony stresu odpoczynek po trudach porodu – nie ma obaw, że szpitalna pościel zostanie zabrudzona. Podkłady można łatwo wymienić – zużyty po prostu wyrzuć do kosza.

Polecane przez Nas: