Formy płatności. Rozpoczęcie realizacji zamówienia.

1. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary z dostawą na terytorium Polski:

a. płatność przy odbiorze, realizacja zamówienia rozpoczyna się po zakończeniu procesu składania zamówienia,

b. przelew bankowy, przelew elektroniczny, karta płatnicza w jednym z systemów płatności elektronicznych akceptowanych przez Sklep. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu przez Sklep potwierdzenia poprawnego wykonania operacji od operatora płatności, w przypadku przelewu bankowego - po wpłynięciu wpłaty na rachunek bankowy Sklepu.
Dane potrzebne do przelewu:
ROBIK Sp. z o.o.
26-600 Radom
ul. Marywilska 30
Numer rachunku SANTANDER: PL 55 1090 2590 0000 0001 3726 6520 (SWIFT WBKPPLPP)

2. Zamówienia z dostawą poza terytorium Polski mogą być opłacone przelewem bankowym, przelewem elektronicznym lub kartą płatniczą w jednym z systemów płatności elektronicznych akceptowanych przez Sklep. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu płatności na rachunku bankowym lub potwierdzenia poprawnego wykonania operacji od operatora płatności.

3. W przypadku wybranych towarów, Sklep zastrzega sobie możliwość wyłączenia niektórych form płatności za zamówienie, o czym Klient będzie poinformowany na Stronie produktowej.

Zwroty
Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, Klient będący Konsumentem, może odstąpić na piśmie od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. W celu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy Konsument może skorzystać z formularza odstąpienia lub napisać oświadczenie o odstąpieniu od umowy wysyłając w/w czytelnie wypełnione oświadczenie na adres: ROBIK Sp. z o.o. ul. Marywilska 30, 26-600 Radom lub e-mail: kontakt@robik.radom.pl, oraz dokonać zwrotu towaru do Sklepu.
Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto w ciągu 14 dni.
Nie przyjmujemy zwrotów w przypadku zakupów w celu bezpośrednio związanym z działalnością gospodarczą.

             Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy do Sklepu.

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY PDF          FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY DOC

                 pdf.jpg                                                                                     doc.jpgReklamacje dotyczące uszkodzeń fabrycznych lub mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela. Pokrywamy koszty przesyłek wynikłych z błędnej realizacji zamówienia przez nasz sklep. UWAGA: sprawdź zawartość przesyłki w obecności dostarczającej ja osoby!
Zwroty i reklamacje powinny być adresowane na adres:
ROBIK Sp. z o.o.
ul. Marywilska 30
26-600 Radom