Formy płatności. Rozpoczęcie realizacji zamówienia.

1. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary z dostawą na terytorium Polski:

a. płatność przy odbiorze, realizacja zamówienia rozpoczyna się po zakończeniu procesu składania zamówienia,

b. przelew bankowy, przelew elektroniczny, karta płatnicza w jednym z systemów płatności elektronicznych akceptowanych przez Sklep. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu przez Sklep potwierdzenia poprawnego wykonania operacji od operatora płatności, w przypadku przelewu bankowego - po wpłynięciu wpłaty na rachunek bankowy Sklepu.
Dane potrzebne do przelewu:
ROBIK Sp. z o.o.
26-600 Radom
ul. Marywilska 30
Numer rachunku SANTANDER: PL 55 1090 2590 0000 0001 3726 6520 (SWIFT WBKPPLPP)

2. Zamówienia z dostawą poza terytorium Polski mogą być opłacone przelewem bankowym, przelewem elektronicznym lub kartą płatniczą w jednym z systemów płatności elektronicznych akceptowanych przez Sklep. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu płatności na rachunku bankowym lub potwierdzenia poprawnego wykonania operacji od operatora płatności.

3. W przypadku wybranych towarów, Sklep zastrzega sobie możliwość wyłączenia niektórych form płatności za zamówienie, o czym Klient będzie poinformowany na Stronie produktowej.

Zwroty
Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, Klient będący Konsumentem, może odstąpić na piśmie od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. W celu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy Konsument może skorzystać z formularza odstąpienia lub napisać oświadczenie o odstąpieniu od umowy wysyłając w/w czytelnie wypełnione oświadczenie na adres: ROBIK Sp. z o.o. ul. Marywilska 30, 26-600 Radom lub e-mail: kontakt@robik.radom.pl, oraz dokonać zwrotu towaru do Sklepu.
Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto w ciągu 14 dni.
Nie przyjmujemy zwrotów w przypadku zakupów w celu bezpośrednio związanym z działalnością gospodarczą.

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY PDF          FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY DOC

                 pdf.jpg                                                                                     doc.jpgReklamacje dotyczące uszkodzeń fabrycznych lub mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela. Pokrywamy koszty przesyłek wynikłych z błędnej realizacji zamówienia przez nasz sklep. UWAGA: sprawdź zawartość przesyłki w obecności dostarczającej ja osoby!

Zwroty i reklamacje powinny być adresowane na adres:
ROBIK Sp. z o.o.
ul. Marywilska 30
26-600 Radom