[html-box id="1"]

Nie masz czasu na ręczne wypełnianie druczków na poczcie, możesz skorzystać z wygodnych zwrotów.
Skorzystaj z formularza, wypełnij dane, opłać zwrot szybkim przelewem i zanieś paczkę do jednego z punktów odbioru.
Zwrot możesz nadać bez etykiety w najbliższym Paczkomacie InPost lub punktach Innmedio, 1 minute, Relay oraz oddziałach DHL.
Jeśli wydrukujesz etykietę zwrot możesz nadać w sklepach Żabka, Kaufland, ABC, Stokrotka, Euro Sklep, Lewiatan, Groszek, API, Innmedio, 1 minute, Relay oraz oddziałach DHL

Prawo odstąpienia od umowy.


Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia dostarczenia towaru.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
Jeśli zdecydujesz się zatrzymać część zamówienia i zwrócić tylko niektóre jego elementy, koszt dostawy nie zostanie zwrócony.

Pamiętaj - nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem.

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY PDF pdf.jpg FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY DOC doc.jpg

Zwracany towar wraz z wypełnionym formularzem oraz potwierdzeniem wpłaty lub paragonem prosimy odesłać na adres:
ROBiK Sp. z o.o.
ul. Marywilska 30
26-600 RadomOdbiór przesyłki.


art. 545 par. 2 kc
W razie przesłania rzeczy sprzedanej na miejsce przeznaczenia za pośrednictwem przewoźnika, kupujący obowiązany jest zbadać przesyłkę w czasie i w sposób przyjęty przy przesyłkach tego rodzaju; jeżeli stwierdził, że w czasie przewozu nastąpił ubytek lub uszkodzenie rzeczy, obowiązany jest dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewoźnika.

Zwroty i reklamacje powinny być adresowane na adres:
ROBIK Sp. z o.o.
ul. Marywilska 30
26-600 Radom