Bielizna ciążowa

6 produktów

Bielizna dla kobiet w ciąży, w której każda przyszła mama poczuje się atrakcyjną

Koszule nocne do karmienia powstały z myślą o wygodzie kobiet karmiących piersią. Idealnie nadają się również do porodu.

Filtruj
Rozmiar dla Mam
Sezon
Kolor
Długość rękawa
Producenci
Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Koszule nocne do karmienia dostępne są w różnych kolorach i fasonach delikatnie opina brzuszek mamy, a wycięcia z przodu do karmienia zapinane są na guziki, co ułatwia karmienie. W naszej ofercie znajdziesz koszule ciążowe tanio. Koszule ciążowe do porodu dostępne są w różnych rozmiarach, a po wielokrotnym praniu pozostają w niezmienionym stanie. Koszula do karmienia na napy posiada krótki rękaw.

Koszule do karmienia ułatwiające niemowlakom dostęp do piersi swoich mam

Możliwa do nabycia w naszym sklepie bielizna dla kobiet w ciąży jest nie tylko wygodna i ułatwia w znacznym stopniu korzystającym z niej kobietom karmienie dzieci, ale też prezentuje się bardzo estetycznie. Posiadając ją na sobie, żadna z pań na pewno nie będzie wstydzić się tego, jak wygląda. Z kolei różnorodność wymiarowa ułatwi mamom pozyskanie dokładniej takiej bielizny, która w największym stopniu dopasuje się do kształtu ich figur. Proponowane koszule do karmienia są bardzo niejednolite również pod względem kolorystyki, co skutecznie przeczy tezie głoszącej, że tego rodzaju artykuły odzieżowe najczęściej występują w barwie cielistej. Miłośniczki zdecydowanie bardziej efektownych kolorów bez wątpienia będą więc zadowolone ze skorzystania z usług naszego sklepu, w którym bielizna dla przyszłej mamy – niezależnie od modelu – prezentuje się pod każdym szczególnie efektownie. Dzięki niej panie w nawet najbardziej zaawansowanej ciąży i tuż po porodzie będą mogły skutecznie zakryć mankamenty swoich ciał, uwypuklając jednocześnie ich największe atuty, czując się tym samym atrakcyjnie w oczach swoich partnerów, a przede wszystkim – widząc siebie w lustrzanym odbiciu. Przygotuj się również na okres po porodzie i zapoznaj się z kategorią artykuły higieniczne dla mam.