*Darmowa wysyłka za zakupy od 150 zł 

Wysyłka w ciągu 24h

Pielęgnacja i higiena


Cena
1 59

Artykuły higieniczne dla niemowląt i dzieci

To, czego będziesz potrzebować po porodzie do pielęgnacji noworodka, warto zgromadzić dużo wcześniej. Jeśli jednak niełatwo wygospodarować ci na to czas, wszelkie artykuły higieniczne dla niemowląt, znajdziesz w naszym sklepie online. Wychodzimy z pełną ofertą zestawów pielęgnacyjnych, które ułatwią niezbędne zabiegi każdego dnia. Sprawdź, co znajdziesz w naszej ofercie.

Właściwa pielęgnacja skóry dziecka

Pielęgnacja noworodka nie wymaga dużej ilości kosmetyków. Wystarczy kilka artykułów higienicznych dla dzieci, za to dobrej jakości, które nie będą wywoływać podrażnień, wysypek, a jednocześnie przyniosą ukojenie w przypadku ewentualnych zaczerwienień lub potówek. Pielęgnację skóry dziecka zaczynamy już od kąpieli. Większość dzieci lubi pluskanie w wanience, ale pod warunkiem, że czują się w niej bezpiecznie. Odpowiednia, dostosowana do potrzeb maleństwa wanienka to podstawa udanych rytuałów pielęgnacyjnych. Po kąpieli warto zadbać o to, by dziecko się nie wyziębiło, dlatego doskonałą ochronę zapewni bawełniane okrycie z kapturkiem. Śliczne, milusie ręczniko-kocyki sprawią, że Twoje dziecko będzie się w nich czuło komfortowo. Kocyk Minky ocieplany świetnie chłoną wilgoć, a praktyczny kaptur chroni głowę i włosy przed wychłodzeniem.

Pielęgnacyjne kosmetyki dla najmłodszych

Wśród kosmetyków dla niemowląt, obok natłuszczającego kremu i talku, obowiązkowo powinien znaleźć się także z podręczny zestaw do pielęgnacji włosów i paznokci. Wszystkie elementy skompletowane w podręcznym etui, dopasowanym kolorystycznie np. pod kątem płci dziecka, pomogą w rozczesywaniu i przy niemowlęcym “pedicure”. Przydatnym artykułem do właściwej pielęgnacji skóry dziecka okaże się także podkład do przewijania, który świetnie chłonie wilgoć, dzięki czemu sprawdzi się nie tylko w domu, ale zwłaszcza podczas podróży.
Nadrzędną wartością, o której warto jednak pamiętać, jest to, że wszystkie produkty do pielęgnacji skóry dziecka zostały zaprojektowane w trosce o najmłodszych, dzięki czemu są bezpieczne i hipoalergiczne. Warto też sprawdzić artykuły dla mam, które są tworzone w trosce o jej dobro i pełne bezpieczeństwo.