Komplety dresy niemowlęce

45 produktów

Komplety dresów dla noworodka to zwykle jedne z pierwszych ubranek, które kupowane są jeszcze w okresie ciąży. Znajdują się one na liście wyprawkowej. Wiele mam pyta, ile takich kompletów potrzebne jest do szpitala. Zwykle zalecane jest cztery, jednak warto mieć w domu przygotowane kolejne cztery. To tak na wszelki wypadek, gdyby pobyt w szpitalu musiał się przedłużyć. Dla noworodków o tradycyjnej wadze polecany jest rozmiar 56- który wystarczy mniej więcej na jeden miesiąc. Jednak coraz więcej przyszłych rodziców decyduje się od razu na komplety w rozmiarze 62. Powodów jest kilka, jednym z nich jest duża waga urodzeniowa pierwszego dziecka, innym wysoki wzrost rodziców, ale pojawiają się również argumenty ekonomiczne.

Filtruj
Płeć
Rozmiar/Wzrost
Sezon
Kolor
Kolor dominujący
Długość rękawa
Producenci
Cena
Pokazano 1-40 z 45 pozycji

Jakie dresy dla niemowląt wybrać?

Poza niezliczonym wyborem kolorów i wzorów młodzi rodzice stają jeszcze przed wyborem rodzaju ubranek w zestawie. W tym miejscu nie pojawi się żadna optymalna odpowiedź. Decyzja zależy wyłącznie od gustu i upodobań rodziców. Są mamy, które dla najmłodszych dzieci wybierają śpiochy, ale takie koniecznie rozpinane w kroku z uwagi na łatwy dostęp do pampersa. Świat jednak pędzi nieubłaganie i część mam uważa śpioszki za przeżytek, te mamy od samego początku wybierają półśpiochy. Półśpiochy nie posiadają zapięcia w kroku, jednak wprawione mamy zdejmują je jednym ruchem bez konieczności rozpinania, a potem zapinania napek.

Komplet na prezent bociankowy

Jedną z zalet czasu oczekiwania na dziecko jest niezliczona ilość prezentów. Idealnie nadaje się do tego impreza typu "baby shower",  a po polsku bociankowe. Komplety dresów dla niemowląt to takie prezentowe cudeńka na każdą kieszeń. Najtańsze komplety niemowlęce dostępne są już od kilkunastu złotych, można też wybrać gotową wyprawkę do szpitala złożoną z wielu elementów, zapakowaną w piękne pudełka. Dla noworodków przeważają kolory biały i ecru, zwłaszcza dla tych których płeć pozostaje do końca niespodzianką.

Niezależnie od ilości elementów i kolorów dobra wyprawka to dobra bawełna. Od kilku lat ogromnym powodzeniem cieszą się ubranka z napisami. Te napisy pojawiają się na bodach, bluzeczkach, ale również na kompletach.