ROBIK to rodzinna polska firma, którą założyliśmy w 2010 roku w Radomiu. Staramy się, aby większość asortymentu pochodziła z polskich szwalni - dwie są w naszym mieście, a jedna pod Łodzią. Jest dla nas ogromnie ważne, by każdego dnia dawać naszym Klientom pewność, że zakupione przez nich ubranka dla dzieci są całkowicie bezpieczne i spełniają wszystkie europejskie normy, a sam zakup wspiera lokalne przedsiębiorstwo.

Zaufało nam już ponad sto tysięcy Mam

Chcemy, żeby nasz asortyment odpowiadał na wszystkie potrzeby maluszków i ich rodziców, dlatego stale poszerzamy ofertę i udoskonalamy nasze projekty, rozwijając Robik dla Ciebie. W ten sposób my dzielimy się wieloletnim doświadczeniem, a Ty zyskujesz pewność, że zakupione u nas ubranka zniosą wszystkie dziecięce wygibasy: od najwcześniejszych prób podnoszenia się na rączkach, przez pierwsze kroki i długie rodzinne spacery, aż po szalone zabawy w piaskownicy i nawet te obiadki, podczas których marchewka z groszkiem są nie tylko na talerzyku. 

Głęboko wierzymy w to, że szczęśliwe dzieciństwo jest najważniejsze, a ubranka powinny dawać maluchom pełnię swobody, na którą zasługują. Dlatego odzież dziecięca, którą oferujemy, jest niezwykle trwała - nieraz dostawaliśmy od Mam radosne wieści, że w tych samych spodenkach czy ulubionym body radośnie rozrabiały rok po roku kolejne dzieci. Wszystko dzięki temu, że pracując w małej, lokalnej, rodzinnej firmie, świadomie stawiamy na jakość, nie na ilość, i wierzymy w to, że dobrze uszyte ubranka przetrwają nawet najbardziej szalone dziecięce harce.

Jakość w uczciwej cenie

Każde ubranko szyjemy z miłością i myślą o szczęśliwym maluchu, do którego trafi. Wiemy, jak delikatna jest dziecięca skóra, dlatego dbamy o to, by materiały, które wykorzystujemy, były najwyższej jakości naturalnymi tkaninami. Dzięki temu w naszym sklepie tak często znajdziesz w składzie 100% bawełny czy wełny, a ubranka otulą bezpiecznie nawet najbardziej wrażliwą skórę. Nie używamy środków, które mogłyby zaszkodzić maluszkom z atopowym zapaleniem skóry - wszystkie nasze produkty są dla nich całkowicie bezpieczne.

Czy przez to nasze ubranka są drogie? Nie - choć większość z nich to szyte w Polsce, autorskie projekty, doskonale rozumiemy, ile różnych wydatków składa się na dziecięcą wyprawkę, dlatego staramy się, by każda cena była możliwie atrakcyjna. Zawsze uczciwa. 

Robik to sklep pełen miłości, bo zwyczajnie kochamy to, co robimy. Oprócz produktów dla najmłodszych znajdziesz tutaj także akcesoria specjalnie dla Mamwyposażenie dziecięcych pokojów - zapraszamy na zakupy rodziców, a do współpracy - hurtownie i sklepy detaliczne!