*Darmowa wysyłka za zakupy od 150 zł 

Wysyłka w ciągu 24h

Zabawki


Cena
4 19

Kreatywne zabawki dla maluchów

Czas, jaki spędzamy z dziećmi jest bardzo ważny dla ich rozwoju. To, co wspólnie wypracujemy z nimi teraz, zaprocentuje w przyszłości. Świetnym sposobem na zacieśnianie więzi są zabawki dla dzieci z naszego sklepu online. W naszym asortymencie znajdziesz produkty charakteryzujące się doskonałą jakością i estetyką. Na jakie modele warto zwrócić uwagę?

Zabawki dla dzieci - certyfikowane i bezpieczne

Wystarczy zaopatrzyć dziecięcą kołyskę w kilka ciekawych zabawek, by już od pierwszych dni życia stymulować rozwój wszystkich zmysłów. Idealnym “gadżetem” do pierwszych, samodzielnych zabaw będą miłe w dotyku przytulaki (np. kostki sensoryczne), dzięki którym maluch samodzielne będzie eksperymentował z chwytaniem, rzucaniem, doskonaląc swoją zwinność. Kolorowe zabawki sensoryczne dla małych dzieci, to najlepsze, co możesz mu podarować na wczesnym etapie rozwoju. Delikatne barwy, przyjemne dźwięki, szeleszczące elementy oraz miękkość takich drobiazgów, zachęcą dziecko do długiej podróży przez nowe dla niego wrażenia.

Ucz dziecko poprzez zabawę!

Dla berbeci, które właśnie zaczęły ząbkować i których humorki nie pozwalają na komfortową zabawę, oferujemy miękkie gryzaczki. To właśnie one mają za zadanie koić i przynosić ulgę maluszkowi, przy jednoczesnym zapewnieniu mu dobrej zabawy. Chłodzący gryzak wypełniony wodą przyniesie ulgę podrażnionym dziąsłom, a ciekawe kształty spowodują wzmożone zainteresowanie tym nietypowym gadżetem. Dzięki otworom do chwytania, dziecko z powodzeniem opanuje naukę chwytania. Co najważniejsze, wszystkie zabawki dla maluchów z naszej oferty to produkty certyfikowane - bezpieczne zarówno dla starszych dzieci, jak i niemowląt. Sprawdź też jak powinna wyglądać wyprawka niemowlęca oraz jakie artykuły dla mam są przydatne już od pierwszego miesiąca bycia rodzicem.

Zabawa to najlepszy sposób na naukę, dlatego zapewnij swojemu maluszkowi kilka drobiazgów, które pozwolą mu doskonalić zmysły przy jednoczesnym rozwoju emocjonalnym i poznawaniu rzeczywistości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zabawek dziecięcych.

Nie ma produktów w tej kategorii.