Formy płatności. Rozpoczęcie realizacji zamówienia.

1. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary z dostawą na terytorium Polski:

a. Przesyłka kurierska pobranie - płatność u kuriera, realizacja zamówienia rozpoczyna się po zakończeniu procesu składania zamówienia,

b. Przelew bankowy, przelew elektroniczny - realizacja zamówienia rozpoczyna się po wpłynięciu wpłaty na rachunek bankowy Sklepu.

                    Dane potrzebne do przelewu:
ROBIK Sp. z o.o.
26-600 Radom
ul. Marywilska 30
Numer rachunku SANTANDER: PL 55 1090 2590 0000 0001 3726 6520 (SWIFT WBKPPLPP)

c. Karta płatnicza, przelew on-line w jednym z systemów płatności elektronicznych akceptowanych przez Sklep. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu przez Sklep potwierdzenia poprawnego wykonania operacji od operatora płatności.
W naszym sklepie możesz szybko zapłacić poprzez Przelewy24 kartą płatniczą lub szybkim przelewem. Przelewy24 obsługuje już ponad 280 banków.


d. PAYPO - płatność odroczona. Kup dzisiaj zapłać w ciągu 30 dni bez żadnych dodatkowych kosztów.

PayPo zapłać później

2. Zamówienia z dostawą poza terytorium Polski mogą być opłacone przelewem bankowym, przelewem elektronicznym lub kartą płatniczą w jednym z systemów płatności elektronicznych akceptowanych przez Sklep. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu płatności na rachunku bankowym lub potwierdzenia poprawnego wykonania operacji od operatora płatności.

3. W przypadku wybranych towarów, Sklep zastrzega sobie możliwość wyłączenia niektórych form płatności za zamówienie, o czym Klient będzie poinformowany na Stronie produktowej.
Zwroty

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, Klient będący Konsumentem, może odstąpić na piśmie od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. W celu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy Konsument może skorzystać z formularza odstąpienia i powinien złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy wysyłając w/w czytelnie wypełnione oświadczenie na adres: ROBIK Sp. z o.o. ul. Marywilska 30, 26-600 Radom oraz dokonać zwrotu towaru do Sklepu.
Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto w ciągu 14 dni.
Nie przyjmujemy zwrotów w przypadku zakupów w celu bezpośrednio związanym z działalnością gospodarczą.

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY PDF

pdf.jpg

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY DOC

doc.jpg


Odbiór przesyłki.

            
art. 545 par. 2 kc
    W razie przesłania rzeczy sprzedanej na miejsce przeznaczenia za  pośrednictwem przewoźnika, kupujący obowiązany jest zbadać przesyłkę w  czasie i w sposób przyjęty przy przesyłkach tego rodzaju; jeżeli  stwierdził, że w czasie przewozu nastąpił ubytek lub uszkodzenie rzeczy,  obowiązany jest dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia  odpowiedzialności przewoźnika.

Zwroty i reklamacje powinny być adresowane na adres:
ROBIK Sp. z o.o.
ul. Marywilska 30
26-600 Radom

bonus