Różowy otulacz niemowlęcy kocyk rożek z kapturkiem do wózka fotelika nosidełka wiosenno- letni wyprawka
Opis
Dwustronny otulacz, kocyk w kolorze różowym.
Uniwersalny rozmiar: 7 punktów pasowych sprawia, że otulacz dopasuje się do każdego rodzaju fotelika samochodowego, zapewniając tym samym bezpieczne i bezproblemowe zapięcie maluszka.
Wygodny i komfortowy system zapinania: otulacz wyposażony jest w praktyczne zapięcie na rzep, które w sprawny i szybki sposób ułatwia jego zakładanie i zdejmowanie. Rzep znajduje się po zewnętrznej stronie otulacza, dzięki czemu unikniemy ryzyka podrażnienia skóry maleństwa.
Bezpieczne materiały: wykonany z najwyższej jakości materiałów zapewni delikatne okrycie Twojego dziecka, już od pierwszych dni życia. Kocyki są niezwykle lekkie a jednocześnie gwarantują ciepło i komfort. Dzięki starannie dobranym materiałom, otulacz charakteryzuje się wysoką trwałością, jednocześnie zachowując swoją miękkość i nie traci kolorów. Wykonany z dwóch warstw materiału, z lekkim wypełnieniem. Warstwa wewnętrzna wykonana jest w 100% z bawełny, a warstwa zewnętrzna zaś z miłego w dotyku materiału VELVET.
Wielofunkcyjny: świetnie sprawdzi się jako otulacz do fotelika lub kocyk do wózka czy gondoli. Może także służyć jako rożek na pierwsze dni życia maluszka i wyjście ze szpitala a także później, jako mata do raczkowania.
* produkt polskiej marki Robik
* wyprodukowano w Polsce
* posiada kapturek
* zapinany na rzep
* 7 punktowe wycięcia, umożliwiające przełożenie pasów fotelika
* skład: warstwa zewnętrzna: VELVET 100% poliester, warstwa wewnętrzna 100% bawełna (pomiędzy warstwa ociepliny)
* jakość: pierwsza
Ubranka mierzone są na płasko bez rozciągania. Dopuszczamy małe odchylenia od wymiarów +/-2cm.
Tabela rozmiarów
WYMIARY +/- 2cm mierzone na płasko bez rozciągania:
75 x 75 cm
Szczegóły
Cechy
Płeć | dziewczynki |
Sezon | jesienny wiosenny zimowy |
Materiał dominujący | bawełna |
Skład surowcowy | wew. 100% bawełna |
Certyfikaty, opinie, atesty | OE 100 Standard bezpieczny dla dziecka |
Zapięcie | rzepy |
Skład surowcowy2 | zew. 100% poliester |
EAN13 | 5904220073743 |
Dodatki
3pak BODY kopertowe prążki z długim rękawem bawełna prążek róż ecru beż WCZEŚNIAK
- -50%
3pak PÓŁŚPIOCHY bezuciskowe w prążki róż ecru beż bawełna prążek
- -50%
Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również
Różowo-szary komplet MOUSE czapka + apaszka wiosna/jesień wyprzedaż
- -50%
PIŻAMA letnia grafitowa TIPI 687 krótki rękaw
- -21,91 zł
Różowy komplet 2cz body + spodnie z falbanką koronką HANIA
- -50%
Pajac pajacyk bawełniany wrzosowy w misie koala wzór 377w
- -50%
Pajac pajacyk bawełniany szary w pieski wzór 167S
- -50%
Pajac pajacyk bawełniany pudrowy róż w kwiaty wzór 354r
- -50%
Iceberg SPODNIE chłopięce LISEK półśpiochy wiosna jesień
- -50%
Pajac pajacyk bawełniany róż w kwiaty ciemne liście wzór 373r
- -50%
Pajac pajacyk bawełniany różowy w misie wzór 339r
- -50%
PIŻAMA letnia niebieska ŁAPACZ SNÓW 683 krótki rękaw
- -21,91 zł
Ostatnio przeglądane produkty